Jakie buty wybrac na lato

Jakie buty wybrac na lato

Mam zamiar dać ci to wprost. To coś, że mówisz z przodu, tak, wiesz co mam na myśli. To nie mównica podium. Podium jest podniesiona platforma i mównica jest to, co kryje się za kogoś, gdy nie są one bardzo dobrym mówcą. Rozumiem? Dobry. Teraz możemy zabrać się do rozmowy o jednym z moich największych irytujących drobiazgów.najlepszy salon kosmetyczny Pabianice

Niewłaściwe przełączanie połączenia z mównicy stał się numerem jeden denerwuje mnie, gdy nie jest wykonane prawidłowo podczas prezentacji. I nawet nie myśleć o tym, kiedy po raz pierwszy zaczyna się w mowie, ale teraz to czyni mnie lizać, gdy widzę kogoś nie podając kontrolę nad pulpitem prawidłowo. Byłem w wielu różnych spotkaniach niedawno i spotkania, które miały skuteczne ręcznie-off były te, że czułem się najsilniejszy, kontrolę i efektywne.

Przekazanie kontroli nad pulpitem jest ważna, ponieważ jest to oznaka szacunku i profesjonalizmu do osoby, która ma kontrolę. Podczas utraty kontroli, ważne jest również, aby osoba zbliża się mile widziani i wygodne. Gdy obie strony zobowiązują się skutecznie przejście, to sprawia, że ??ruch z jednego głośnika do kolejnego wysiłku i przyjemne.

Istnieje kilka kluczowych kroków do osoby przekazania kontroli:

1. Przedstaw osobę, która przejmie mównicy. Na przykład, „Przyjaciele i goście, to jest mój wielki zaszczyt powitać na pulpit, nasz następny głośników …”

2. Uruchom brawa dla osoby, która jest przy założeniu, że stanowisko mówienia.

3. Jak oni dostać w ciągu dwóch długościach ramion , rozszerzyć swoją rękę na powitanie.

4. Powiedz miłego powitania do nich, i przyjąć ich uzgadniania.

5. Powrót do położenia odzyskać kontrolę lub powrócić na swoje miejsce jako dyskretne o sposób, jak to możliwe. Jest to osoba, która jest przy założeniu, że czas kontrolny, aby błyszczeć, więc chcesz, aby wrócić do swojego miejsca, jak dyskretnie, jak to możliwe.

Sportowe Suple
– autor artykułu

Author: clothed.pl

Share This Post On