Najlepsze serwisy o modzie

Natychmiast po przecięciu kończynę wielkości się farbą lateksową i farby dwa ciężkie warstwy na odsłoniętych końcach drewna. Pozwoli to uniknąć pęknięć rozwijających się i niszczą go do stosowania jako pióro wykrojów.

Przed piłowanie drewna, musi wyschnąć. To zwykle trwa około 10 miesięcy na kawałku drewna tej wielkości. Oczywiście, najlepiej jest trzymać drewno z pogodą w trakcie tego procesu suszenia.

oIMPORTANT: Możesz dostać poważnie rannych i / lub kończyny boli cięcia wzdłużnego na stole piły. Te kończyny są podatne trzymać i klina na ostrzu powodując drewno wylecieć z piłą, jeśli nie jesteś ostrożny. Może to spowodować, że ręka wsunąć do ostrza. Jesteś odpowiedzialny za własne bezpieczeństwo podczas korzystania z tego lub jakiegokolwiek innego gniazda.

Gdy drewno jest suche, wyciąłem to około 7/8 calowy następnie wyciąć wykroje 7/8 cal kwadratowy. To sprawia, że ??handysize puste dla niemal każdej pióra można zrobić.

Również przy nim, wyciąć trochę 2 cal po 3-calowym półfabrykatów na korki. Rozważyć długopis, ołówek, otwieracz do listów i korek butelki z tego samego gatunku drewna.

Oto pomocne wskazówka: Wytwórnia każdą poszczególną puste z rodzaju drewna, kiedy zakończyć operację piłowania. Użyj coś stałego, takiego jak Sharpie pióra. Można rozpoznać drewno dzisiaj ale gwarantuję trudno będzie zidentyfikować za rok gdy miesza się z innymi wykrojów o podobnym rodzaju drewna. Jeśli nie jesteś ostrożny, będzie w końcu z tym, co nazywamy Tokarstwo drewno „figura”. Figura znaczy „znalezione w garażu”

To dobry czas, aby rozważyć ranking kredytów gotówkowych przechowywanie swoich wykrojów. Opcje obejmują skrzynek plastikowych, które pasują do miejsca na półkach takich jak plastikowym pudełku na buty lub coś większego w razie potrzeby. Planować, znajdziesz może mieć więcej niż pióro wykroje masz pokój dla!

Dlatego należy zachować patrząc na drewno, które można włączyć do wykrojów długopis / ołówek / korek, bawić się, a może umieścić kilka dodatkowych dolarów ku swoim hobby.

www.mywiemyjak.pl
– autor artykułu

Author: clothed.pl

Share This Post On